Haber Detayı
04 Kasım 2020 - Çarşamba 13:11
 
AK PARTİ TARSUS İLÇE BAŞKANI PODAK: ‘’YALAN VE İFTİRALARLA BİZİ KİMSE YOLUMUZDAN DÖNDÜREMEZ’’
AK Parti TARSUS İlçe başkanı Hasan Podak, yeni yönetimin herkesimi kucaklayan siyaset anlayışının Tarsus’ta yükseliş trendini getirmesinin bazı karanlık odakları rahatsız ettiğini söyledi.
Siyaset Haberi


Podak, yaptığı yazılı açıklamada ‘’yalan ve iftiralarla bizi kimse yolumuzdan döndüremez’’ denilen açıklamada şçyle denildi:

7.Olağan Kongremizde seçilerek görev başına gelen yeni yönetim ile birlikte, Ak Parti Tarsus İlçe Teşkilatı’nın, her kesimi kucaklayan siyaset anlayışını benimsemesi bir yükseliş trendini beraberinde getirmiştir. Bu başarı ve yükseliş bazı karanlık odakları tedirgin etmiştir. İlçe Teşkilatı’nın tökezlemesini bekleyen bu anlayış, yakalanan bu başarıyı içlerine sindirememektedir. Yeni bir yönetim ile çıkılan bu yolda malum odaklar bu kutlu yürüyüşü durduramayacaklarını bildiklerinden yalan, yanlış ve iftira dolu haberler yapmaktadırlar. Ak Parti İlçe Teşkilatı tüm Türkiye’de olduğu gibi Tarsus’ta da mazlumun, mağdurun, fakirin, fukaranın sesi, nefesi olmaya, şerefli ve necip Türk Milleti’ne hizmetkâr olmaya devam edecektir. Yalan ve iftira ile bizi kutlu yolumuzdan döndürmeye çalışanlar asla başarılı olamayacaklardır.2023,hedeflerine odaklanan Ak Parti Tarsus İlçe Teşkilatı’nın başarılı olacağına inancımız tamdır. Yalan yanlış ve iftira dolu haber yapanlar yargı önünde hesap vereceklerdir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, PARTİ, TARSUS, İLÇE, BAŞKANI, PODAK:, ‘’YALAN, VE, İFTİRALARLA, BİZİ, KİMSE, YOLUMUZDAN, DÖNDÜREMEZ’’,
Haber Videosu
Bizim Gazete
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1
Haber Yazılımı