Haber Detayı
23 Şubat 2022 - Çarşamba 16:47
 
ÇUKUROVA HAVALİMANI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Çukurova Bölgesel Havalimanı yapımını üstlenen Kozuva Şirketler Grubu ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, yılın son çeyreğinde tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.
Ekonomi Haberi


Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret eden Kozuva, çalışmaları planlanan tarihe yetiştirmek adına 7/24 çalıştıklarını belirtti. İnşaatı büyük oranda tamamladıklarını ve açılışı yılın son çeyreğinde hedefledikleri ifade eden Süleyman Kozuva, “Vatandaşlarımıza bir an önce hizmet verilmesi adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Havalimanımız hizmete girdiğinde bölgenin ticareti artacak, turizmi katlanacak. Bölge için yeni fırsatlar gelecek.” diye konuştu.

Tarsus TSO Başkanı Koçak da yapımı devam ve ciddi yatırımcıların tercih ettiği Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’nin ilk tarım teknoparkı Mersin Agropark ve Çukurova Bölgesel Havalimanının hayata geçmesiyle bölgenin önemli bir üs olacağını vurgulayarak, ‘’Mega yatırım projelerimiz bizi heyecanlandırıyor.

Kısa süre sonra bölgedeki değişikliği hep birlikte hissedeceğiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.’’dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ÇUKUROVA, HAVALİMANI, İÇİN, GERİ, SAYIM, BAŞLADI,
Haber Videosu
Bizim Gazete
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1
Haber Yazılımı