Haber Detayı
04 Ağustos 2022 - Perşembe 22:17
 
EXENPAY VE İÇEL İDMAN YURDU ARASINDA İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI
Türkiye’nin finansal teknoloji hedefleri doğrultusunda kullanıcı taleplerine yönelik hizmet ve ürünler geliştiren yeni nesil dijital cüzdanı Exenpay, İçel İdman Yurdu ile yeni bir işbirliğine imza attı ve yeni nesil ödeme yöntemi dijital cüzdanı MiyPay uygulamasını hayata geçirdi.
Spor Haberi


MiyPay projesi kapsamında İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık, Exenpay Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ve Exenpay CEO’su Mustafa Tol’un katılımıyla bir imza töreni düzenlendi.

MİYPAY KULLANICILARINA ÖZEL KAMPANYALAR OLACAK

Mobil arayüzü ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken MiyPay, yeni nesil dijital cüzdanı ExenPay ile benzer özelliklere sahip olacak. Kullanıcıları diledikleri oranda bakiye yükleyerek yeni nesil ödeme sisteminden yararlanabilecek ve anlaşmalı işletmelerden yapacakları alışverişlerde kolay ödeme ve indirim kazanma gibi avantajlara sahip olacak. Ayrıca gıda, giyim, teknoloji, otomotiv gibi farklı sektörleri kapsayan ve sadece bunlarla sınırlı olmayan kampanyalardan yararlanabilecek. MiyPay üzerinden yapılacak her ödemeden İçel İdman Yurdu’na belli oranda kaynak aktarılacak. Uygulamayı kullanmak isteyenler tüm dijital marketlerden MiyPay’a kolayca erişilebilecek.

“HEM TARAFTAR HEM TAKIM KAZANACAK”

Törende konuşan Kulüp Başkanımız Metin Saltık, “Yönetim Kurulu olarak Mersin’i futbolda hak ettiği üst liglere taşımak ve sürdürülebilir başarılar sağlamanın alt yapıdan, tesisleşmeden ve güçlü finansal alt yapı oluşturmaktan geçtiğini hepiniz takdir edersiniz. Dünyada ve Ülkemizde dijital dönüşümün çok hızlı ilerlediği bu süreçte Kulübümüzün de buna ayak uydurması amacıyla yeni projelere imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Exenpay Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Cenk Erdem ve Exenpay CEO’su Sayın Mustafa Tol ile birlikte “MiyPay” dijital cüzdan uygulaması konusunda işbirliği anlaşması yaparak İçel İdman Yurdu Spor Kulübü olarak Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Bu uygulama yaygınlaştıkça Kulübümüze süreklilik arz edecek gelir kaynağı oluşacaktır. İdman Yurdu’na gönül vermiş tüm Mersinlileri bu uygulamadan yararlanmaya davet ediyoruz.  Esnafından öğrencisine, emekçisinden iş insanına, kadın erkek, genç yaşlı tüm taraftarlarımızın “MiyPay Dijital Cüzdan” uygulamasını kullanarak ekonomik açıdan hem kendileri kazançlı çıkacak hem de Şehrinin Takımına destek olacaktır” dedi.

 

“MERSİNLİLER MİYPAY KULLANDIKÇA İNDİRİM KAZANACAK”

Futbol ve basketbolda kulüplere finansman desteği sağladıklarını belirten Exenpay Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ise, “Amatör takımlar ve kadın futbolunu da desteklemeye gayret ediyoruz ve bu amaçla birçok kulübümüze hatırı sayılır rakamlarda finansman ve malzeme desteği sağlıyoruz.Bu destekleri sağlarken sunduğumuz teknoloji ile sporu, sporcuyu ve sporseveri bir araya getiriyoruz. Yeni projemizde spor alanındaki hedeflerimizi teknolojik alt yapımızla birleştirerek İçel İdman Yurdu için yeni bir kaynak yaratmak istedik. Hızlı, güvenilir ve gelişmiş teknolojik alt yapımız üzerinden hizmet vermek amacıyla yeni nesil bir dijital cüzdan olarak MiyPay uygulamasını hayata geçirdik. Başta Mersinli kullanıcılarımız olmak üzere herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama oldu. Kullanıcılarımız belli oranda bakiye yükleyerek alışverişlerinde MiyPay ile ödemelerini kolayca yapabilecek ve birçok kampanyadan da yararlanabilecek. Ayrıca Mersin esnafı sistem üzerinden düzenleyeceği kampanyalar ile yeni tüketicilere ulaşabilecek. İçel İdman Yurdu ise uygulama kullanıldıkça belirli bir oranda gelir elde edecek. Özellikle Mersinliler MiyPay kullandıkça hem indirimler kazanacak hem de şehrin kulübüne gelir kazandıracak. Ülke olarak çevre coğrafyalarımıza göre genç bir ülkeyiz ve yeni teknolojilere çok kolay adapte olabiliyoruz. Bu potansiyeli geniş bir çerçevede görerek her alanda blokzincir teknolojisinin sunduğu imkanları insanlara anlatarak, en doğru hizmeti en doğru kullanıcıya sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: EXENPAY, VE, İÇEL, İDMAN, YURDU, ARASINDA, İŞBİRLİĞİ, ANLAŞMASI,
Haber Videosu
Bizim Gazete
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1
Haber Yazılımı